05-250 Radzymin, ul. POW 31A 604 590 818

Relacje z wesel i ślubów

Filmowanie ślubów i wesel z drona

DronFotoVideo oferuje uwiecznienie pięknych chwil z zawarcia związku małżeńskiego, przyjęcia weselnego z zupełnie nowej i nie spotykanej dotąd perspektywy. Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia w życiu człowieka. Dziś już chyba nie ma osoby, która nie chciałaby tych jedynych w swoim rodzaju chwil uwiecznić na zdjęciach i materiale filmowym. Do niedawna na pamiątkę w postaci filmu i zdjęć lotniczych mogły sobie pozwolić jedynie nieliczne osoby. Dziś dzięki rozwojowi zdalnie sterowanych statków powietrznych, jakimi są drony, ta możliwość pojawia się praktycznie dla każdego.

Wzbogacenie materiału filmowego z wesela czy ślubu ujęciami z drona to doskonały pomysł na oryginalną pamiątkę z Waszej uroczystości. Wzbogacimy ją o ujęcia wyjścia z Kościoła czy USC, przejazd gości weselnych na salę weselną czy do restauracji. Dodatkowo, razem możemy ustalić wyjątkowe i oryginalne ujęcia według wspólnie ustalonego scenariusza.

Ujęcia nakręcone „z lotu ptaka” ukażą szczęście Pary Młodej oraz przybyłych gości. Proponujemy ujęcia spod domu Pani/Pana młodego, spod Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego, z przyjęcia weselnego oraz z sesji plenerowej.

Oferta dedykowana dla …

Oferta kierowana jest zarówno do przyszłej Młodej Pary, ale także dla gości lub świadków, którzy chcą zrobić miły prezent Młodej Parze. Skontaktuj się z nami, jesteśmy otwarci na propozycje.

Dlaczego filmowanie dronem na weselu ?

Niezapomniane chwile uchwycone w nietuzinkowy sposób. Film i zdjęcia z innej perspektywy na pewno urozmaicą oglądanie pamiątki ze ślubu i wesela.


Ślub z drona – Rembertów, Warszawa

Ujęcia z powietrza na potrzeby teledysku ślubnego dla Z Parą Do Ślubu

Jak pracujemy ?

Razem ustalamy wszystkie szczegóły filmowania i scen tak, żeby każdy szczegół był dopracowany i zgodny z oczekiwaniem klienta. Poniżej przedstawiamy ogólny zarys sposobu, w jaki pracujemy na Waszym przyjęciu.

1 przed
ślubem

poznajemy plan dnia

Poznajemy miejsce oraz przebieg Waszego ślubu i wesela, określamy najistotniejsze dla Was momenty. Kontaktujemy się z fotografem i kamerzystą, aby wypracować wspólnie jak najlepsze efekty. Ustalamy wszelkie niezbędne szczegóły związane z filmowaniem Waszej uroczystości.

2 przed
ślubem

ustalamy scenariusz

Wspólnie ustalamy ujęcia, które będziemy filmować, ustalamy scenariusz w przypadku ujęć indywidualnych czy specjalnych (ujęcia z rodziną, niespodzianki). Poznajemy scenariusz kamerzysty, dzielimy się wiedzą i dobrymi praktykami. Ustalamy prędkość filmowania wraz z Waszym kierowcą.

3 w dniu
ślubu

nie zawracamy głowy – kręcimy

W celu uzyskania jak najlepszych efektów, ustalamy szczegóły pracy z fotografem i kamerzystą. Dla Waszego wspólnego dobra staramy się pracować w zespole – pamiętając, że jest to Wasz dzień. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały czas służąc „dobrym ujęciem”.

Co od nas otrzymujesz ?

  • profesjonalny materiał foto/video
  • surowy materiał foto/video
  • zdjęcia pamiątkowe z drona
  • postprodukcja
  • montaż
  • foto/video z sesji plenerowej
Do góry