05-250 Radzymin, ul. POW 31A 604 590 818

Filmy promocyjne i reklamowe

Miasto Radzymin - ujęcie nocne z drona

Filmy promocyjne i zdjęcia z drona

Promocja, reklama i marketing to dziś niezbędne obszary działalności działalności firm i instytucji czy organizacji samorządowych. Nawet najlepsze produkty i usługi potrzebują dziś wsparcia sprzedażowego w postaci promocji czy reklamy. Obok tradycyjnych form promocji, niezwykle atrakcyjną formą są filmy będące dynamicznym i ruchomym przekazem reklamowym.

Filmy reklamowe z powietrza mogą w atrakcyjny i nowoczesny sposób wzbogacić czy nawet zastąpić tradycyjny film reklamowy. Targi branżowe, konferencje, szkolenia – to miejsca, gdzie potencjalni klienci zwracają szczególnie uwagę na wizerunek Państwa firmy. Jeśli dysponują Państwo nowoczesnym zakładem produkcyjnym, czy wyróżniają się Państwo dobrą lokalizacją – nic lepiej nie zobrazuje tych atutów, jak właśnie ujęcia z powietrza.

Film reklamowy z drona – Plantacja kwiatów „Liliowców”
Film promocyjny z powietrza – Mazury z drona – Giżycko

Promocja hoteli, ośrodków wypoczynkowych, domów i sal weselnych

Państwa Hotel czy Pensjonat znajduje się w pięknej okolicy? Ujęcia z drona pozwolą potencjalnym klientom docenić walory Państwa położenia czy samego obiektu i przekonać do odwiedzenia właśnie Państwa obiektów. To doskonały sposób na promocję gospodarstw agroturystycznych, ośrodków wypoczynkowych czy uzdrowisk.

Jeśli są Państwo właścicielami domu bądź sali weselnej, film reklamowy z drona to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych filmów plenerowych. W ujęciach czy zdjęciach z drona można w pełnej okazałości zaprezentować walory związane z lokalizacją, otoczeniem czy wyglądem samego obiektu. Film z drona może zachęcić młodą parę do skorzystania właśnie z Państwa oferty.

Promocja z drona gmin i samorządówUjecia z powietrza na potrzeby promocji lokalnej turystykiFilmy z drona promujące lokalną turystykęFilmy i zdjęcia promocyjne z drona

Spoty reklamowe z powietrza regionów, miast i gmin

Doskonałym pomysłem na promocję danego regionu czy miejsca jest wykonanie filmu promocyjnego. W ciekawych i atrakcyjnych wizualnie ujęciach z lotu ptaka można pokazać najważniejsze czy najbardziej atrakcyjne pod względem turystycznym miejsca Państwa regionu – lokalne zabytki, regionalny folklor i kulturę, historię zamkniętą w konkretnych miejscach czy piękno otaczającej natury.

Naszą ofertę szczególnie kierujemy do …

  • Firm
  • Instytucji
  • Hoteli, pensjonatów, domków i ośrodków wypoczynkowych
  • Galerii handlowych
  • Domów i sal weselnych
  • Województw, powiatów, miast i gmin

Dlaczego film promocyjny z drona ?

Wykonujemy zdjęcia i filmy mające charakter promocyjny, który ma stanowić zachętę dla potencjalnych klientów czy turystów. W dzisiejszych czasach liczy się pomysł na pozyskanie klienta. Ujęcia z drona to doskonały sposób na zwrócenie uwagi na dany obiekt czy też sprawdzenie wszystkich zalet np. hotelu, restauracji oraz pensjonatu.

zdjęcia i filmy lotnicze

prezentacja walorów regionalnych, atrakcji turystycznych w bardzo atrakcyjny sposób

szerokie grono odbiorców

możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców za pomocą umieszczenia spotu w mediach społecznościowych

niskie koszty produkcji

stosunkowo niskie koszty wykonania zdjęć i filmów z powietrza, niskie koszty montażu i postprodukcji

Licencje, pozwolenia na latanie dronem

Posiadam niezbędne kwalifikacje do latania dronem w celach komercyjnych. Aktualna licencja UAVO oraz ubezpieczenia OC i AC.

Do góry